35. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2009
Přihlásit Diskuze Anketa Znělka Ohlasy Mapa webu Ročník 2008
Navigace:  Program  >  Denní program
english česky
Novinky
Denní aktuality
  • 24.7.2009
  • 25.7.2009
  • 26.7.2009
  • 27.7.2009
  • 28.7.2009
  • 29.7.2009
  • 30.7.2009
  • 31.7.2009
  • 1.8.2009
  • Program
  • Denní program
  • Přehled cyklů
  • Hosté
  • Doprovodný program
  • Youtube degustace
  • Pro návštěvníky
  • Než vyrazíte
  • Registrace
  • Akreditace
  • Ubytování
  • Promítací místa
  • Doprava
  • Novináři
  • O festivalu
  • Co je LFŠ
  • Historie
  • Fotogalerie
  • Mapa festivalu
  • Ke stažení
    Partneři
  • Záštity
  • Mediální partneři
  • Finanční podpora
  • Spolupráce
  • Kontakty

    Hlavní pořadatel

    Asociace českých filmových klubů







    Hlavní partneři

    Denní program

     
     
    08:30
    místopořadsekce
    Hvězda Martin Kollár - Nothing special
    cca 3'
    DP
    blok
    Contact High
    Michael Glawogger
    Rakousko / 2009 / 97'
    FR
    cv
    09:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Narozen v Absurdistánu
    Geboren in Absurdistan
    Houchang Allahyari
    Rakousko / 1999 / 116'
    IE
    cv
    Reduta Ruce vzhůru
    Ręce do góry
    Jerzy Skolimowski
    Francie / 1982 / 98'
    VH
    cv
    11:00
    místopořadsekce
    Hvězda Kino v hlavě
    Kino im Kopf
    Michael Glawogger
    Rakousko / 1996 / 87'
    FR
    cv
    11:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Vánoční příběh
    Un conte de Noël
    Arnaud Desplechin
    Francie / 2008 / 150'
    ZU
    cv
    Reduta Rocco
    Houchang Allahyari
    Rakousko / 2002 / 76'
    hosté: Houchang Allahyari
    IE
    cv
    14:30
    místopořadsekce
    Hvězda Šrámy
    Pręgi
    Magdalena Piekorz
    Polsko / 2004 / 91'
    hosté: Magdalena Piekorz
    VH
    cv
    15:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Chléb náš vezdejší
    Unser Täglich Brot
    Nikolaus Geyrhalter
    Německo, Rakousko / 2005 / 100'
    FR
    cv
    Reduta Papoušek
    Papagáj
    Gyula Némes / Maďarsko / 1999 / 24'
    VH
    kf
    Hráz pomíjivosti
    A Mulandóság gátja
    Gyula Nemés
    Maďarsko / 2004 / 13'
    hosté: Gyula Nemés
    VH
    sm
    Ztracený svět
    Letűnt világ
    Gyula Nemés / Maďarsko / 2008 / 22'
    VH
    kf
    Všechny moje jediné
    Egyetleneim
    Gyula Nemés
    Maďarsko / 2006 / 76'
    VH
    cv
    18:00
    místopořadsekce
    Hvězda Bennyho video
    Benny´s Video
    Michael Haneke
    Rakousko / 1992 / 105'
    FR
    cv
    20:30
    místopořadsekce
    Hvězda Barbarella
    Roger Vadim
    Francie / 1968 / 98'
    FK
    cv
    21:30
    místopořadsekce
    Letní kino Smetanovy sady Nezvaný host
    The Visitor
    Thomas McCarthy
    USA / 2007 / 104'
    ZU
    cv

    zpět nahoru domů
    Všechna práva vyhrazena / © 2008 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

    Fotogalerie

    Vyhledat na webu


    Zprávy České televize

    + Zprávy z LFŠ 1 (25.7.)
    + Zprávy z LFŠ 2 (26.7.)
    + Zprávy z LFŠ 3 (27.7.)
    + Zprávy z LFŠ 4 (28.7.)
    + Zprávy z LFŠ 5 (29.7.)
    + Zprávy z LFŠ 6 (30.7.)
    + Zprávy z LFŠ 7 (31.7.)
    + Zprávy z LFŠ 8 (1.8.)
    + Zprávy z LFŠ 9 (2.8.)

    Ohlasy na letošní ročník

    Ohlasy na 35. Letní filmovou školu Uherské Hradiště

    Znělka festivalu

     

    Zajímavé odkazy

    AČFK
    ASFK

    Kino Hvězda
    Národní filmový archiv
    Slovenský filmový ústav
    Europa Cinemas

    Mgr.Jaroslav Kocinec LL.M.

    LFŠ na Facebooku
    LFŠ event na Facebooku


    Table 'acfkcz.lfs09_cntua' doesn't exist