35. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2009
Přihlásit Diskuze Anketa Znělka Ohlasy Mapa webu Ročník 2008
Navigace:  Program  >  Denní program
english česky
Novinky
Denní aktuality
  • 24.7.2009
  • 25.7.2009
  • 26.7.2009
  • 27.7.2009
  • 28.7.2009
  • 29.7.2009
  • 30.7.2009
  • 31.7.2009
  • 1.8.2009
  • Program
  • Denní program
  • Přehled cyklů
  • Hosté
  • Doprovodný program
  • Youtube degustace
  • Pro návštěvníky
  • Než vyrazíte
  • Registrace
  • Akreditace
  • Ubytování
  • Promítací místa
  • Doprava
  • Novináři
  • O festivalu
  • Co je LFŠ
  • Historie
  • Fotogalerie
  • Mapa festivalu
  • Ke stažení
    Partneři
  • Záštity
  • Mediální partneři
  • Finanční podpora
  • Spolupráce
  • Kontakty

    Hlavní pořadatel

    Asociace českých filmových klubů







    Hlavní partneři

    Denní program

     
     
    08:30
    místopořadsekce
    Hvězda Měsíc v kanále
    La lune dans le caniveau
    Jean-Jacques Beineix
    Francie / 1983 / 137'
    FN
    cv
    Martin Šálek - Den myslivce
    cca 6'
    DP
    blok
    Slovácké divadlo Kikudžiro
    Kikujiro no natsu
    Takeshi Kitano
    Japonsko / 1999 / 121'
    FK
    cv
    09:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Zkouškové období
    Zdeněk Troška
    ČSFR / 1990 / 87'
    PM
    cv
    Reduta Válečný kříž
    Krzyz walecznych
    Kazimierz Kutz / Polsko / 1959 / 30'
    VH
    kf
    Šifry
    Szyfry
    Polsko / 1996 / 80'
    VH
    cv
    10:00
    místopořadsekce
    Hvězda Václav Vorlíček - autogramiáda
    Česká republika / 2009 / 30'
    VH
    diskuse
    Stan DNO Jak končí komiks? (Běhal, Dejmal)
    cca 120'
    DP
    workshop
    11:00
    místopořadsekce
    Hvězda Najít, spatřit, pohřbít
    Znalezc, zobaczyc, pochowac
    Magdalena Piekorz / Polsko / 2001 / 26'
    VH
    kf
    Přistěhovalci
    Przybysze
    Magdalena Piekorz / Polsko / 1999 / 27'
    VH
    kf
    Labyrint
    Labirynt
    Magdalena Piekorz
    Polsko / 2001 / 29'
    hosté: Magdalena Piekorz
    VH
    sm
    Mír Lidé v neděli
    Menschen am Sonntag
    Curt Siodmak, Robert Siodmak, Edgar G. Ulmer, Fred Zinnemann
    Německo / 1930 / 74'
    SH
    cv
    Slovácké divadlo Ryba
    A hal
    György Pálfi / Maďarsko / 1998 / 28'
    VH
    kf
    Nejlepší přítel člověka
    Best Friend of Man
    György Pálfi / Maďarsko / 2008 / 13'
    VH
    kf
    Šaman vs. Ikarus
    Shaman vs. Ikarus
    György Pálfi / Maďarsko / 2003 / 16'
    VH
    kf
    Pokrové eso
    Ász póker
    György Pálfi / Maďarsko / 2008 / 13'
    VH
    kf
    György Pálfi - krátké filmy
    Maďarsko /
    hosté: György Pálfi
    VH
    blok
    UTB2 Katedra filmové a televizní produkce
    cca 90'
    hosté: Petr Oukropec
    DP
    mini_famu
    Zimní stadion Arabela - pásmo I
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1980 / 90'
    VH
    sm
    11:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Kolik váží trojský kůň?
    Ille waży koń trojański?
    Juliusz Machulski
    Polsko / 2009 / 118'
    VH
    cv
    Reduta Materiál-kontext (filmy z nalezeného materiálu)
    various
    Rakousko / 59'
    FR
    blok
    14:30
    místopořadsekce
    Hvězda Metropolis (hudba MIDI LIDI)
    Fritz Lang
    cca 117'
    DP
    hudba k filmu
    Klub kultury - malý sál O mediální realitě
    Česká republika / 2009 / 40'
    hosté: Vladimír Turner
    VH
    sm
    UFF game
    Vladimír Turner / Česká republika / 2009 /
    ZU
    kf
    Mír Moebius Redux: život v obrazech
    Moebius Redux: A Life in Pictures
    Hasko Baumann
    Německo / 2007 / 68'
    FK
    cv
    Slovácké divadlo Praha-Neklidné srdce Evropy
    Věra Chytilová
    ČSSR / 1984 / 59'
    VH
    sm
    Čas je neúprosný
    Věra Chytilová / ČSSR / 1978 / 16'
    VH
    kf
    Zelená ulice
    Věra Chytilová / ČSSR / 1960 / 8'
    VH
    kf
    15:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Kdopak by se vlka bál?
    Maria Procházková
    Česká republika / 2008 / 95'
    hosté: Vratislav Šlajer
    VH
    cv
    Reduta Strach z výšek
    Höhenangst
    Houchang Allahyari
    Rakousko / 1994 / 105'
    hosté: Houchang Allahyari
    IE
    cv
    Stan DNO KALD DAMU: Jak dostal slon chobot
    DP
    divadlo
    Zimní stadion Arabela - pásmo II
    Václav Vorlíček
    Česká republika / 1980 / 90'
    VH
    sm
    16:00
    místopořadsekce
    Stan DNO Vaňousová, Kollertová: O zvířátkách (DAMU)
    DP
    divadlo
    17:00
    místopořadsekce
    Hvězda Česká RAPublika
    Pavel Abrahám
    Česká republika / 2008 / 90'
    hosté: Pavel Abrahám, Martin Pošta, Tomáš Bojar
    VH
    cv
    Klub kultury - malý sál Trója v proměnách času
    Věra Chytilová
    Česká republika / 2003 / 75'
    VH
    cv
    Mír Krátká spojení (experimentální film v digitálním prostoru)
    Rakousko / 64'
    hosté: Michaela Schwentner
    FR
    blok
    Slovácké divadlo Slumming
    Michael Glawogger
    Rakousko / 2006 / 100'
    hosté: Pia Hierzegger, Michael Ostrowski
    FR
    cv
    UTB2 Lekce filmu podle... Györgi Pálfiho
    cca 90'
    hosté: Györgi Palfi
    DP
    lekce filmu
    17:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Milenci z Pont-Neuf
    Les Amants du Pont-Neuf
    Leos Carax
    Francie / 1991 / 125'
    FN
    cv
    Reduta Narozen v Absurdistánu
    Geboren in Absurdistan
    Houchang Allahyari
    Rakousko / 1999 / 116'
    hosté: Houchang Allahyari
    IE
    cv
    18:00
    místopořadsekce
    Zimní stadion Arabela - pásmo III
    Václav Vorlíček
    Česká republika / 1980 / 90'
    VH
    sm
    19:00
    místopořadsekce
    Hvězda Zakončení LFŠ (pouze na vstupenky)
    cca 60'
    DP
    Kolejní nádvoří Pavilon M2
    cca 60'
    DP
    koncert
    20:00
    místopořadsekce
    Hvězda Das Making of "FUTBOL"
    Michael Ostrowski, Helmut Köpping / Rakousko / 2009 / 32'
    FR
    kf
    Mír Audiofenky
    cca 60'
    DP
    mír-lab
    20:30
    místopořadsekce
    Hvězda Contact High
    Michael Glawogger
    Rakousko / 2009 / 97'
    hosté: Michael Ostrowski, Pia Hierzegger, Hilde Dalik, Helmut Köpping
    FR
    cv
    Klub kultury - malý sál Hrubeš a Mareš Reloaded
    Vladimír Morávek
    Česká republika / 2009 / 88'
    hosté: Jan Budař
    VH
    cv
    Slovácké divadlo Léto na horách
    Nyár a hegyen
    Péter Bacsó
    Maďarsko / 1967 / 97'
    VH
    cv
    21:00
    místopořadsekce
    Klub kultury V offsajdu
    Boisko bezdomnych
    Kasia Adamik
    Polsko / 2008 / 119'
    VH
    cv
    Mír Ink Midget & ReenoJP (Tucan) & VJ Sick
    DP
    mír-lab
    Reduta Právo na minulosť
    Martin Hollý ml.
    ČSFR / 1989 / 110'
    PM
    cv
    21:30
    místopořadsekce
    Letní kino Masarykovo náměstí Česká RAPublika
    Pavel Abrahám
    Česká republika / 2008 / 90'
    VH
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Taxidermia
    György Pálfi
    Maďarsko / 2005 / 90'
    VH
    cv
    Zimní stadion Arabela - pásmo IV
    Václav Vorlíček
    Česká republika / 1980 / 90'
    VH
    sm
    22:00
    místopořadsekce
    Kolejní nádvoří Dälek
    cca 120'
    DP
    koncert
    23:00
    místopořadsekce
    Slovácké divadlo Betty Blue
    37,2 le matin
    Jean-Jacques Beineix
    Francie / 1986 / 185'
    FN
    cv
    23:30
    místopořadsekce
    Klub kultury 7915 km
    Nikolaus Geyrhalter
    Rakousko / 2008 / 120'
    FR
    cv
    Letní kino Masarykovo náměstí Pějme píseň dohola
    Ondřej Trojan
    ČSFR / 1991 / 103'
    PM
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Tulpan
    Sergei Dvortsevoy
    Německo, Francie / 2008 / 100'
    ZU
    cv
    Reduta Ferdydurke
    30 Door Key
    Jerzy Skolimowski
    Polsko / 1991 / 90'
    VH
    cv
    23:59
    místopořadsekce
    Hvězda Slimáci
    Nacktschnecken
    Michael Glawogger
    Rakousko / 2004 / 86'
    hosté: Pia Hierzegger, Michael Ostrowski
    FR
    cv
    Mír Česká Rapublika afterdark - fh vs. Call me Radeq, TMS vs. Jean-Luc, Disjockejové
    DP
    party

    zpět nahoru domů
    Všechna práva vyhrazena / © 2008 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

    Fotogalerie

    Vyhledat na webu


    Zprávy České televize

    + Zprávy z LFŠ 1 (25.7.)
    + Zprávy z LFŠ 2 (26.7.)
    + Zprávy z LFŠ 3 (27.7.)
    + Zprávy z LFŠ 4 (28.7.)
    + Zprávy z LFŠ 5 (29.7.)
    + Zprávy z LFŠ 6 (30.7.)
    + Zprávy z LFŠ 7 (31.7.)
    + Zprávy z LFŠ 8 (1.8.)
    + Zprávy z LFŠ 9 (2.8.)

    Ohlasy na letošní ročník

    Ohlasy na 35. Letní filmovou školu Uherské Hradiště

    Znělka festivalu

     

    Zajímavé odkazy

    AČFK
    ASFK

    Kino Hvězda
    Národní filmový archiv
    Slovenský filmový ústav
    Europa Cinemas

    Mgr.Jaroslav Kocinec LL.M.

    LFŠ na Facebooku
    LFŠ event na Facebooku


    Table 'acfkcz.lfs09_cntua' doesn't exist