35. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2009
Přihlásit Diskuze Anketa Znělka Ohlasy Mapa webu Ročník 2008
Navigace:  Program  >  Denní program
english česky
Novinky
Denní aktuality
  • 24.7.2009
  • 25.7.2009
  • 26.7.2009
  • 27.7.2009
  • 28.7.2009
  • 29.7.2009
  • 30.7.2009
  • 31.7.2009
  • 1.8.2009
  • Program
  • Denní program
  • Přehled cyklů
  • Hosté
  • Doprovodný program
  • Youtube degustace
  • Pro návštěvníky
  • Než vyrazíte
  • Registrace
  • Akreditace
  • Ubytování
  • Promítací místa
  • Doprava
  • Novináři
  • O festivalu
  • Co je LFŠ
  • Historie
  • Fotogalerie
  • Mapa festivalu
  • Ke stažení
    Partneři
  • Záštity
  • Mediální partneři
  • Finanční podpora
  • Spolupráce
  • Kontakty

    Hlavní pořadatel

    Asociace českých filmových klubů







    Hlavní partneři

    Denní program

     
     
    08:30
    místopořadsekce
    Hvězda T.M.A.
    Juraj Herz
    Česká republika, Slovensko / 2009 / 100'
    VH
    cv
    Michal Szlaga - Gdańské loděnice
    cca 7'
    DP
    blok
    Slovácké divadlo Vyšetřovatel
    A nyomozó
    Attila Galambos
    Maďarsko / 2008 / 110'
    VH
    cv
    09:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1974 / 96'
    VH
    cv
    Reduta O mrtvých
    Des Morts
    Jean-Pol Ferbus, Dominique Garny, Thierry Zéno
    Belgie / 1981 / 100'
    BS
    cv
    10:00
    místopořadsekce
    Stan DNO Malování komiksu (Běhal, Dejmal)
    cca 120'
    DP
    workshop
    UH3 Animační workshop Zlín
    cca 360'
    DP
    workshop
    UTB3 Profilová přednáška
    cca 90'
    hosté: Aleš Říman
    DP
    přednáška
    11:00
    místopořadsekce
    Hvězda Salto
    Tadeusz Konwicki
    Polsko / 1965 / 104'
    hosté: Tadeusz Lubelski
    VH
    cv
    Pruská kultura
    Prussian Culture
    1907 / 8'
    VH
    Mír Velká láska
    Die grosse Liebe
    Otto Preminger
    Rakousko / 1931 / 76'
    SH
    cv
    Slovácké divadlo Bouřlivé víno
    Václav Vorlíček
    Česká republika / 1976 / 130'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    cv
    UMPRUM Cesta Magdalény Robinsonovej
    Marek Šulík
    Slovensko / 2008 / 40'
    hosté: Mira Trizmová
    VH
    sm
    UTB1 Kanadské období Emila Radoka
    cca 90'
    hosté: Jiří Voráč
    DP
    přednáška
    UTB2 Dvojrole - Katedra střihové skladby
    cca 90'
    hosté: Tomáš Doruška
    DP
    mini_famu
    11:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Brutální Nikita
    Nikita
    Luc Besson
    Francie / 1990 / 115'
    FN
    cv
    Reduta Řez hrdlem aneb Zmrtvýchvstání Adalberta Stiftera
    Der Schnitt durch die Kehle oder Die Auferstehung des Adalbert Stifter
    Kurt Palm
    Rakousko / 2003 / 81'
    hosté: Kurt Palm
    FR
    cv
    14:30
    místopořadsekce
    Hvězda Muž s kinoaparátem (hudba Magnetik)
    Čelověk s kinoapparatom (hudba Magnetik)
    Dziga Vertov
    cca 68'
    DP
    hudba k filmu
    Klub kultury - malý sál Jan Hus
    Miroslav Bambušek
    Česká republika / 2009 / 75'
    hosté: Miroslav Bambušek, Radim Špaček
    VH
    cv
    Mír Intersubjektivita (feminismus v rakouské avantgardě)
    Rakousko / 61'
    FR
    blok

    Iris
    Maria Lassnig / Rakousko / 1971 / 10'
    RE
    kf

    Mann & Frau & Animal
    VALIE EXPORT / Rakousko / 1973 / 10'
    RE
    kf

    Syntagma
    VALIE EXPORT / Rakousko / 1984 / 18'
    RE
    kf

    Der Galaktische Nordpol Liegt im Haar der Berenice
    Moucle Blackout / Rakousko / 1990 / 13'
    RE
    kf

    Lezzieflick
    Nana Swiczinsky / Rakousko / 2008 / 7'
    RE
    kf

    Strangers
    Carola Dertnig / Rakousko / 2003 / 3'
    RE
    kf
    Reduta - komorní sál Filmová a televizní tvorba Káji Saudka
    cca 70'
    hosté: Helena Diesing
    DP
    přednáška
    Slovácké divadlo Na shledanou zítra
    Do widzenia, do jutra
    Janusz Morgenstern
    Polsko / 1966 / 88'
    hosté: Tadeusz Lubelski
    VH
    cv
    UMPRUM Akademia umeni Banská Bystrica
    2008 / 90'
    hosté: Peter Gašparík, Renáta Lacková
    VH
    blok
    UTB1 Zlomové letopočty - historická skutečnost a film
    cca 90'
    hosté: Ewa Ciszewska, Janka Barkóczi, Milan Hain, Gyula Nemés, Tomáš Hučko, Miro Ulman, Jiří Voráč
    DP
    respekt forum
    UTB2 Koncepce české kinematografie a filmového průmyslu
    cca 90'
    hosté: Tomáš Baldýnský, Michal Mejstřík, Peter Dubecký, Václav Myslík, Helena Fraňková
    DP
    respekt forum
    15:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Kapsář
    Pickpocket
    Robert Bresson
    Francie / 1959 / 75'
    hosté: Marika Green
    ZU
    cv
    Reduta Frameworks (mikromontáž a formální partitury)
    Rakousko / 66'
    FR
    blok
    Stan DNO Champ de Tension: Návrat jurského parku
    cca 50'
    DP
    divadlo
    15:30
    místopořadsekce
    Zimní stadion V hlavní roli Gustav Husák
    Robert Sedláček
    Česká republika / 2008 / 108'
    VH
    cv
    17:00
    místopořadsekce
    Klub kultury - malý sál 40 let Čtyřlístku (setkání s autory)
    Bobík, Fifinka, Myšpulín, Pinďa
    cca 60'
    hosté: Jaroslav Němeček
    DP
    beseda
    Hledání tajemství zeleného mýdla
    Jitka Rudolfová / Česká republika / 2009 / 20'
    ZU
    kf
    Mír Hana Železná - pásmo
    Česká republika / 2008 / 70'
    hosté: Hana Železná
    VH
    Zimní pokoj
    Česká republika / 2004 / 4'
    VH
    kf
    I
    Česká republika / 2007 / 5'
    VH
    kf
    657 vteřin
    Česká republika / 2008 / 11'
    VH
    kf
    Extasy of Home Live
    Česká republika / 2005 / 8'
    VH
    kf
    Stále přítomná iluze uzavřeného prostoru
    Česká republika / 2002 / 2'
    VH
    kf
    Hladký povrch
    Česká republika / 2002 / 2'
    VH
    kf
    Vrstvy
    Česká republika / 2009 / 5'
    VH
    kf
    Zachycením doteku
    Česká republika / 2003 / 5'
    VH
    kf
    Mono/Los
    Česká republika / 2009 / 5'
    VH
    kf
    Slovácké divadlo Tobruk
    Václav Marhoul
    Česká republika, Slovensko / 2008 / 100'
    hosté: Petr Vaněk
    VH
    cv
    UMPRUM Vracenky
    Jan Schmidt
    ČSFR / 1990 / 90'
    PM
    cv
    UTB1 Skrytá historie českého komiksu
    cca 90'
    hosté: Tomáš Prokůpek
    DP
    přednáška
    UTB2 Tadeusz Lubelski: Jerzy Skolimowski
    cca 90'
    hosté: Tadeusz Lubelski
    DP
    přednáška
    17:30
    místopořadsekce
    Klub kultury "Pane, vy jste vdova!"
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1970 / 97'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    cv
    Reduta Měřič lýtek aneb Divoký život Wolfganga Mozarta
    Der Wadenmesser oder Das wilde Leben des Wolfgang Mozart
    Kurt Palm
    Rakousko / 2005 / 84'
    hosté: Kurt Palm
    FR
    cv
    18:00
    místopořadsekce
    Hvězda Cikáni
    Karel Anton
    Česká republika / 1921 / 88'
    hosté: Jeanne Pommeau
    ZU
    cv
    Zimní stadion Dějiny násilí
    A History of Violence
    David Cronenberg
    USA, Německo / 2005 / 96'
    FK
    cv
    20:30
    místopořadsekce
    Hvězda Zlá krev
    Mauvais sang
    Leos Carax
    Francie / 1986 / 116'
    FN
    cv
    Klub kultury - malý sál Heavy Metal
    Gerald Potterton
    Kanada / 1981 / 90'
    FK
    cv
    Kolejní nádvoří Napszyklat
    DP
    koncert
    Slovácké divadlo Nejsem tvůj přítel
    Nem vagyok a barátod
    György Pálfi
    Maďarsko / 2009 / 100'
    hosté: György Pálfi, Attila Réthly
    VH
    cv
    UMPRUM Ďábel ví hodně
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1983 / 53'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    sm
    21:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Což takhle dát si špenát
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1977 / 86'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    cv
    Mír Kapela snů
    DP
    mír-lab
    Plenér SKUTR: Malá smrt
    DP
    divadlo
    Reduta Vstup do ráje za 3 € 20
    Eintritt zum Paradies um 3 € 20
    Edith Stauber / Rakousko / 2008 / 12'
    FR
    kf
    Malé ryby
    Kleine Fische
    Marco Antoniazzi
    Rakousko / 2009 / 86'
    FR
    cv
    Stan DNO Radio Ivo
    cca 60'
    DP
    divadlo
    21:30
    místopořadsekce
    Letní kino Masarykovo náměstí El Paso
    Zdeněk Tyc
    Česká republika / 2009 / 98'
    VH
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Woodstock
    Michael Wadleigh
    USA / 1970 / 228'
    ZU
    cv
    Zimní stadion Hulk
    Ang Lee
    USA / 2003 / 138'
    FK
    cv
    22:00
    místopořadsekce
    Kolejní nádvoří Načeva - Pavlíček - DJ Five
    cca 120'
    DP
    koncert
    Mír ERSATZSTEIL
    DP
    mír-lab
    23:00
    místopořadsekce
    Mír Kiki Bohemia
    DP
    mír-lab
    Slovácké divadlo Taxidermia
    György Pálfi
    Maďarsko / 2005 / 90'
    hosté: György Pálfi
    VH
    cv
    23:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Vojtěch řečený sirotek
    Zdeněk Tyc
    ČSFR / 1989 / 80'
    PM
    cv
    Letní kino Masarykovo náměstí Pražská pětka
    Tomáš Vorel st.
    ČSSR / 1988 / 97'
    PM
    cv
    Reduta Popis osoby
    Rysopis
    Jerzy Skolimowski
    Polsko / 1964 / 71'
    VH
    cv
    23:59
    místopořadsekce
    Hvězda Texaský masakr motorovou pilou
    balík Texas Chainsaw Masacre
    Tobe Hooper
    USA / 1974 / 83'
    PF
    cv
    Mír Magnetik DJs night - Moimir Papalescu, Peter Van Krbetz
    DP
    party

    zpět nahoru domů
    Všechna práva vyhrazena / © 2008 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

    Fotogalerie

    Vyhledat na webu


    Zprávy České televize

    + Zprávy z LFŠ 1 (25.7.)
    + Zprávy z LFŠ 2 (26.7.)
    + Zprávy z LFŠ 3 (27.7.)
    + Zprávy z LFŠ 4 (28.7.)
    + Zprávy z LFŠ 5 (29.7.)
    + Zprávy z LFŠ 6 (30.7.)
    + Zprávy z LFŠ 7 (31.7.)
    + Zprávy z LFŠ 8 (1.8.)
    + Zprávy z LFŠ 9 (2.8.)

    Ohlasy na letošní ročník

    Ohlasy na 35. Letní filmovou školu Uherské Hradiště

    Znělka festivalu

     

    Zajímavé odkazy

    AČFK
    ASFK

    Kino Hvězda
    Národní filmový archiv
    Slovenský filmový ústav
    Europa Cinemas

    Mgr.Jaroslav Kocinec LL.M.

    LFŠ na Facebooku
    LFŠ event na Facebooku


    Table 'acfkcz.lfs09_cntua' doesn't exist