35. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2009
Přihlásit Diskuze Anketa Znělka Ohlasy Mapa webu Ročník 2008
Navigace:  Program  >  Denní program
english česky
Novinky
Denní aktuality
  • 24.7.2009
  • 25.7.2009
  • 26.7.2009
  • 27.7.2009
  • 28.7.2009
  • 29.7.2009
  • 30.7.2009
  • 31.7.2009
  • 1.8.2009
  • Program
  • Denní program
  • Přehled cyklů
  • Hosté
  • Doprovodný program
  • Youtube degustace
  • Pro návštěvníky
  • Než vyrazíte
  • Registrace
  • Akreditace
  • Ubytování
  • Promítací místa
  • Doprava
  • Novináři
  • O festivalu
  • Co je LFŠ
  • Historie
  • Fotogalerie
  • Mapa festivalu
  • Ke stažení
    Partneři
  • Záštity
  • Mediální partneři
  • Finanční podpora
  • Spolupráce
  • Kontakty

    Hlavní pořadatel

    Asociace českých filmových klubů







    Hlavní partneři

    Denní program

     
     
    08:30
    místopořadsekce
    Slovácké divadlo 33 scén z života
    33 sceny z życia
    Małgorzata Szumowska
    Polsko / 2008 / 100'
    VH
    cv
    09:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Padání
    Fallen
    Barbara Albert
    Německo, Rakousko / 2006 / 88'
    hosté: Barbara Albert
    FR
    cv
    Reduta Mýto
    Mautplatz
    Christian Berger
    Rakousko / 1994 / 90'
    hosté: Christian Berger
    FR
    cv
    10:00
    místopořadsekce
    Hvězda Digitální kino od A do Z (pouze na vstupenky)
    cca 60'
    hosté: Petr Vítek, Mirek Sochor, Miloš Tourek
    DP
    přednáška
    Stan DNO Komiks s loutkou (Běhal, Dejmal)
    cca 120'
    DP
    workshop
    UH3 Animační workshop Zlín
    cca 360'
    DP
    workshop
    UTB3 Počátky animace
    cca 90'
    hosté: Petr Bilík
    DP
    přednáška
    11:00
    místopořadsekce
    Hvězda U2 3D
    Mark Pellington, Catherine Owens
    USA / 2007 / 85'
    ZU
    cv
    Mír Magritte
    Luc de Heusch / Belgie / 1960 / 15'
    BS
    kf
    Japonské kaligrafie
    Caligraphie japonaise
    Pierre Alechinsky / Belgie / 1956 / 17'
    BS
    kf
    Alechinsky podle původní předlohy
    Alechinsky d´apres nature
    Luc de Heusch / Belgie / 1970 / 20'
    BS
    kf
    Co se stalo Evě Braunové?
    What Happened to Eva Braun?
    David McNeil / Belgie / 1969 / 22'
    BS
    kf
    Dobrodružství Bernadetty Soubirouové
    Les aventures de Bernadette Soubirou
    David McNeil / Belgie / 1973 / 12'
    BS
    kf
    Slovácké divadlo Ta naše písnička česká II.
    Vít Olmer
    ČSFR / 1990 / 74'
    hosté: Jan Šulc
    PM
    cv
    UTB1 Diagonale - festival rakouského filmu
    cca 60'
    hosté: Barbara Pichler
    DP
    přednáška
    UTB2 Co je CAS (Mini FAMU)
    cca 90'
    hosté: Tomáš Pospiszyl
    DP
    mini_famu
    11:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Král sokolů
    Václav Vorlíček
    Česká republika / 1999 / 94'
    hosté: Václav Vorlíček, Ondrej Šulaj
    VH
    cv
    Reduta Slabikář
    Elementarz
    Wojciech Wiszniewski / Polsko / 1976 / 9'
    VH
    kf
    Slyšte můj křik
    Uslyszcie moj krzyk
    Maciej Drygas
    Polsko / 1991 / 46'
    VH
    sm
    89 mm od Evropy
    89 mm od Europy
    Marcel Łoziński / Polsko / 1993 / 11'
    VH
    kf
    Z pohledu nočního vrátného
    Z punktu widzenia nocnego portiera
    Krzysztof Kieslowski / Polsko / 1977 / 16'
    VH
    kf
    14:30
    místopořadsekce
    Hvězda Panna zázračnica
    Štefan Uher
    ČSSR / 1966 / 93'
    VH
    cv
    Mír Meliésó (hudba: DVA)
    cca 80'
    DP
    hudba k filmu
    Reduta - komorní sál Nevídaní hrdinové komiksových filmů
    cca 90'
    hosté: Ivo Legner, Josef Blažek
    DP
    přednáška
    Slovácké divadlo El Paso
    Zdeněk Tyc
    Česká republika / 2009 / 98'
    hosté: Zdeněk Tyc
    VH
    cv
    UMPRUM Filmové školy: FAMU
    cca 90'
    DP
    blok
    UTB1 Digitální věk
    cca 120'
    hosté: Petr Vítek, Olga Raitoralová, Maciej Gil, Peter Dubecký
    DP
    beseda
    15:00
    místopořadsekce
    Klub kultury home.movie
    Martin Bruch, Reinhilde Condin / Rakousko / 2008 / 10'
    FR
    kf
    Na svět
    In die Welt
    Constantin Wulff
    Rakousko / 2008 / 88'
    hosté: Barbara Pichler
    FR
    cv
    Reduta Moskevské náměstí
    Moszkva tér
    Ferenc Török
    Maďarsko / 2001 / 88'
    VH
    cv
    Stan DNO Divadlo Líšeň: Jezevec na borovici
    cca 30'
    DP
    divadlo
    15:30
    místopořadsekce
    Zimní stadion Kačer Howard
    Howard the Duck
    Willard Huyck
    USA / 1986 / 110'
    FK
    cv
    17:00
    místopořadsekce
    Hvězda Delta
    Kornél Mundruczó
    Maďarsko / 2008 / 93'
    hosté: Orsi Tóth
    VH
    cv
    Klub kultury - malý sál Efekt přihlížejícího
    Radim Špaček, Miroslav Bambušek
    Česká republika / 2008 / 56'
    hosté: Miroslav Bambušek, Radim Špaček
    VH
    sm
    Mír Raketa lásky
    Martin Ježek, Jan Daňhel / Česká republika / 2009 / 27'
    VH
    kf
    Monsterkoncert
    kolektiv Ježková, Halousek, Klapr, Ježek / Česká republika / 2008 / 14'
    VH
    kf
    Birds Build Nests Underground
    Česká republika / 2009 / 40'
    VH
    sm
    Pásmo Martina Ježka
    90'
    hosté: Martin Ježek
    VH
    blok
    Reduta - komorní sál Studio Kroměříž - pásmo I
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    Slovácké divadlo Muž na laně
    Man on Wire
    James Marsh
    USA / 2008 / 94'
    ZU
    cv
    Bába
    Česká republika / 2008 / 22'
    VH
    kf
    UTB1 Digitalizace kin, nová perspektiva?
    cca 90'
    hosté: Petr Vítek
    DP
    beseda
    UTB2 Lekce filmu podle... Václava Vorlíčka
    cca 90'
    hosté: Václav Vorlíček
    DP
    lekce filmu
    17:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Vše na prodej
    Wszysztko na sprzendaż
    Andrzej Wajda
    Polsko / 1968 / 94'
    hosté: Tadeusz Lubelski
    VH
    cv
    Reduta Volné částice
    Böse Zellen
    Barbara Albert
    Rakousko / 2003 / 120'
    hosté: Barbara Albert
    FR
    cv
    18:00
    místopořadsekce
    Zimní stadion Pianistka
    La pianiste
    Michael Haneke
    Francie / 2001 / 130'
    FR
    cv
    20:30
    místopořadsekce
    Hvězda Usínání
    Senność
    Magdalena Piekorz
    Polsko / 2008 / 105'
    hosté: Magdalena Piekorz, Malgorzata Kozuchowska
    VH
    cv
    Klub kultury - malý sál Velký rešpekt
    Viktor Csudai
    Slovensko / 2008 / 77'
    VH
    cv
    Kolejní nádvoří Bezmocná hŕstka
    cca 60'
    DP
    koncert
    Reduta - komorní sál Studio Kroměříž - pásmo II
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    Slovácké divadlo Sud prachu
    Bure baruta
    Jugoslávie / 1998 / 102'
    hosté: Petr Korč
    ZU
    cv
    21:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Kdo chce zabít Jessii?
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1966 / 80'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    cv
    Mír Georgij Bagdasarov + host
    cca 60'
    DP
    mír-lab
    Plenér SKUTR: Malá smrt
    DP
    divadlo
    Reduta Horse Camp
    Ella Gallieni / Rakousko / 2008 / 11'
    FR
    kf
    Rimini
    Peter Jaitz
    Rakousko / 2008 / 83'
    hosté: Barbara Pichler
    FR
    cv
    UMPRUM Jan Hus
    Miroslav Bambušek
    Česká republika / 2009 / 75'
    hosté: Miroslav Bambušek, Radim Špaček
    VH
    cv
    21:30
    místopořadsekce
    Letní kino Masarykovo náměstí Tobruk
    Václav Marhoul
    Česká republika, Slovensko / 2008 / 100'
    VH
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Speed Racer
    The Wachowski Brothers
    USA, Německo / 2008 / 135'
    FK
    cv
    Zimní stadion Magická hlubina
    Le grand bleu
    Luc Besson
    Francie / 1988 / 132'
    FN
    cv
    22:00
    místopořadsekce
    Kolejní nádvoří Lenka Dusilová & Eternal Seekers
    cca 90'
    DP
    koncert
    Mír Mon Insomnie
    DP
    mír-lab
    23:00
    místopořadsekce
    Klub kultury T.M.A.
    Juraj Herz
    Česká republika, Slovensko / 2009 / 100'
    hosté: Andrej Hryc, Martin Němec, Malgorzata Kozuchowska
    VH
    cv
    Mír Table
    DP
    mír-lab
    Reduta - komorní sál Studio Kroměříž - pásmo III
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    Slovácké divadlo Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1967 / 87'
    hosté: Václav Vorlíček
    VH
    cv
    23:30
    místopořadsekce
    Letní kino Masarykovo náměstí Vrať se do hrobu
    Milan Šteindler
    ČSFR / 1989 / 96'
    PM
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Gomora
    Gomorra
    Matteo Garrone
    Itálie / 2008 / 137'
    ZU
    cv
    Reduta Hermes Phettberg, mizera
    Hermes Phettberg, Elender
    Kurt Palm
    Rakousko / 2007 / 85'
    hosté: Kurt Palm
    FR
    cv
    23:59
    místopořadsekce
    Hvězda V žáru královské lásky
    Jan Němec
    ČSFR / 1990 / 87'
    PM
    cv
    Mír Pawlač Zewls night + Ngomau + Ghandi
    DP
    party

    zpět nahoru domů
    Všechna práva vyhrazena / © 2008 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

    Fotogalerie

    Vyhledat na webu


    Zprávy České televize

    + Zprávy z LFŠ 1 (25.7.)
    + Zprávy z LFŠ 2 (26.7.)
    + Zprávy z LFŠ 3 (27.7.)
    + Zprávy z LFŠ 4 (28.7.)
    + Zprávy z LFŠ 5 (29.7.)
    + Zprávy z LFŠ 6 (30.7.)
    + Zprávy z LFŠ 7 (31.7.)
    + Zprávy z LFŠ 8 (1.8.)
    + Zprávy z LFŠ 9 (2.8.)

    Ohlasy na letošní ročník

    Ohlasy na 35. Letní filmovou školu Uherské Hradiště

    Znělka festivalu

     

    Zajímavé odkazy

    AČFK
    ASFK

    Kino Hvězda
    Národní filmový archiv
    Slovenský filmový ústav
    Europa Cinemas

    Mgr.Jaroslav Kocinec LL.M.

    LFŠ na Facebooku
    LFŠ event na Facebooku


    Table 'acfkcz.lfs09_cntua' doesn't exist