35. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2009
Přihlásit Diskuze Anketa Znělka Ohlasy Mapa webu Ročník 2008
Navigace:  Program  >  Denní program
english česky
Novinky
Denní aktuality
  • 24.7.2009
  • 25.7.2009
  • 26.7.2009
  • 27.7.2009
  • 28.7.2009
  • 29.7.2009
  • 30.7.2009
  • 31.7.2009
  • 1.8.2009
  • Program
  • Denní program
  • Přehled cyklů
  • Hosté
  • Doprovodný program
  • Youtube degustace
  • Pro návštěvníky
  • Než vyrazíte
  • Registrace
  • Akreditace
  • Ubytování
  • Promítací místa
  • Doprava
  • Novináři
  • O festivalu
  • Co je LFŠ
  • Historie
  • Fotogalerie
  • Mapa festivalu
  • Ke stažení
    Partneři
  • Záštity
  • Mediální partneři
  • Finanční podpora
  • Spolupráce
  • Kontakty

    Hlavní pořadatel

    Asociace českých filmových klubů







    Hlavní partneři

    Denní program

     
     
    08:30
    místopořadsekce
    Hvězda František Weyda - Dobře utajené mikrostruktury
    cca 7'
    DP
    blok
    Vojtěch řečený sirotek
    Zdeněk Tyc
    ČSFR / 1989 / 80'
    PM
    cv
    Slovácké divadlo Slimáci
    Nacktschnecken
    Michael Glawogger
    Rakousko / 2004 / 86'
    FR
    cv
    09:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Ruce vzhůru
    Ręce do góry
    Jerzy Skolimowski
    Francie / 1982 / 98'
    VH
    cv
    Reduta Žena včerejška a zítřka
    Die Frau von gestern und morgen
    Heinz Paul
    Rakousko / 1928 / 77'
    hosté: Nikolaus Wostry
    FR
    cv
    Automatický telefonista
    Der Selbstanschluss-Fernsprecher
    Karl Köfinger / Rakousko / 1928 / 9'
    FR
    kf
    11:00
    místopořadsekce
    Hvězda Ozvěna hor
    Echo der Berge
    Alfons Stummer
    Rakousko / 1954 / 90'
    hosté: Olaf Möller
    FR
    cv
    Rakouský filmový týdeník II
    Filmwoche Schautag II
    Rakousko / 1954 / 2'
    FR
    kf
    Mír Maedeli la bréche
    Jaco van Dormael / Belgie / 1980 / 18'
    JB
    kf
    Stadión 81
    Stade 81
    Jaco van Dormael / Belgie / 1981 / 30'
    JB
    kf
    Imitátor
    L'imitateur
    Jaco van Dormael / Belgie / 1982 / 25'
    JB
    kf
    Slovácké divadlo Skřivánčí ticho
    Antonín Máša
    ČSFR / 1989 / 98'
    hosté: Jan Šulc
    PM
    cv
    UMPRUM Cirkus Cartoon - pásmo
    90'
    hosté: Tomáš Hibi Matějíček
    FK
    blok
    UTB2 Svět animace a jeho studium na Katedře animované tvorby FAMU
    cca 90'
    hosté: Aurel Klimt
    DP
    mini_famu
    11:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Vyšetřovatel
    A nyomozó
    Attila Galambos
    Maďarsko / 2008 / 110'
    VH
    cv
    Reduta Svědek
    A tanú
    Péter Bacsó
    Maďarsko / 1969 / 103'
    VH
    cv
    14:30
    místopořadsekce
    Hvězda Když chlapec potká dívku
    Boy Meets Girl
    Leos Carax
    Francie / 1984 / 100'
    FN
    cv
    Klub kultury - malý sál Legie-Patria Nostra
    Lucie Králová
    Česká republika / 2007 / 56'
    hosté: Lucie Králová
    VH
    sm
    Jednou týdně naplno
    Erika Hníková
    Česká republika / 2008 / 25'
    hosté: David Butula
    VH
    sm
    Mír 33 scén z života
    33 sceny z życia
    Małgorzata Szumowska
    Polsko / 2008 / 100'
    VH
    cv
    Slovácké divadlo Každý den odvahu
    Evald Schorm
    ČSSR / 1964 / 85'
    VH
    cv
    UMPRUM UTB Zlín
    Česká republika / 90'
    hosté: Tomáš Hubáček
    VH
    blok
    UTB1 Habsburk? Masaryk? Lenin? (prezentace Jaroslav Pinkas a studenti)
    cca 70'
    hosté: Jaroslav Pinkas, Mirek Píbil, Eduard Hübner
    DP
    blok
    UTB2 Fenomén rakouského Heimatfilmu
    Wolfram Paulus
    cca 60'
    hosté: Olaf Möller
    DP
    přednáška
    15:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Dvojitá sebevražda
    Der Doppelselbstmord
    Louise Kolm-Fleck, Jacob Fleck / Rakousko / 1918 / 20'
    FR
    kf
    Baletní vévoda
    Balleterherzog: Ein Wiener Spiel von Tanz und Liebe
    Max Neufeld
    Rakousko / 1927 / 82'
    hosté: Nikolaus Wostry
    FR
    cv
    Reduta Valčík na banánové slupce
    Banánhéjkeringö
    Péter Bacsó
    Maďarsko / 1986 / 105'
    hosté: Tamás Andor
    VH
    cv
    15:30
    místopořadsekce
    Zimní stadion Studio Kroměříž - pásmo I
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    17:00
    místopořadsekce
    Klub kultury - malý sál Mara Mattuschka: Hledání nevinnosti (vernisáž)
    cca 40'
    hosté: Mara Mattuschka
    DP
    výstava
    Mír Vincent Moon: Music Session 1
    cca 120'
    hosté: Vincent Moon
    DP
    workshop
    Reduta - komorní sál Efekt přihlížejícího
    Radim Špaček, Miroslav Bambušek
    Česká republika / 2008 / 56'
    VH
    sm
    Slovácké divadlo Gyumri
    Jana Ševčíková
    Česká republika / 2008 / 68'
    hosté: Jana Ševčíková
    VH
    cv
    UMPRUM Pátrání po Ester
    Věra Chytilová
    Česká republika / 2005 / 128'
    VH
    cv
    UTB2 Film a dějiny - audiovizuální materiály v pedagogické praxi
    cca 90'
    hosté: Jaroslav Pinkas
    DP
    přednáška
    17:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Batman
    Leslie H. Martinson
    USA / 1966 / 105'
    FK
    cv
    Reduta Sodoma a Gomora (hudba Gerhard Gruber)
    Sodom und Gomorrha (hudba Gerhard Gruber)
    Michael Kertész (Michael Curtiz)
    cca 95'
    hosté: Nikoluas Wostry, Gerhard Gruber
    DP
    hudba k filmu
    Vídeňské tablo číslo 1
    Wiener Bilderbogen Nummer 1
    Louis Seel / Rakousko / 1926 / 5'
    FR
    kf
    18:00
    místopořadsekce
    Hvězda Zahájení LFŠ 2009 (pouze na vstupenky)
    cca 60'
    DP
    Zimní stadion Studio Kroměříž - pásmo II
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    19:00
    místopořadsekce
    Hvězda Mississippi
    Arash T. Riahi / Rakousko / 2005 / 6'
    IE
    kf
    Na chvíli svobodní
    Ein Augenblick Freiheit
    Arash T. Riahi
    Rakousko / 2008 / 110'
    hosté: Arash T. Riahi
    IE
    cv
    20:30
    místopořadsekce
    Klub kultury - malý sál Ako sa Vinco zaťal
    Juraj Lihosit
    ČSSR / 1977 / 76'
    VH
    cv
    Kolejní nádvoří Gitans Blancs
    cca 60'
    DP
    koncert
    Slovácké divadlo Svědek podruhé
    Megint tanú
    Péter Bacsó
    Maďarsko / 1994 / 120'
    hosté: Tamás Andor
    VH
    cv
    UMPRUM Komiks a animace v Rakousku
    Comics and Animation in Austria
    Rakousko / 2009 / 90'
    hosté: Sabine Groschup
    FK
    blok
    UTB1 Fotojatka
    cca 90'
    hosté: Martin Šálek, Jan Flaška, Milan Krištůfek
    DP
    přednáška
    21:00
    místopořadsekce
    Klub kultury Barbarella
    Roger Vadim
    Francie / 1968 / 98'
    FK
    cv
    Mír Dybbuk (Zuby Nehty)
    cca 90'
    DP
    koncert
    Reduta Zvláštní bytosti
    Fero Fenič
    ČSFR / 1990 / 84'
    hosté: Petr Cajthaml
    PM
    cv
    21:30
    místopořadsekce
    Hvězda Můj otec, gastarbajtr
    Mein Vater, der Gastarbeiter
    Yüksel Yavuz
    Německo / 1994 / 56'
    hosté: Yüksel Yavuz
    IE
    sm
    Letní kino Masarykovo náměstí Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
    Václav Vorlíček
    ČSSR / 1967 / 87'
    VH
    cv
    Letní kino Smetanovy sady THX 1138 (AGF live)
    George Lucas
    cca 86'
    DP
    cv
    Stan Vosto5 Divadlo Vosto5: Stand'artní kabaret
    cca 60'
    DP
    divadlo
    Zimní stadion Studio Kroměříž - pásmo III
    ČSFR / 1992 / 90'
    VH
    blok
    22:00
    místopořadsekce
    Kolejní nádvoří Jiří Stivín
    cca 120'
    DP
    koncert
    23:00
    místopořadsekce
    Slovácké divadlo Trochu svobody
    Kleine Freiheit
    Yüksel Yavuz
    Německo / 2003 / 100'
    hosté: Yüksel Yavuz
    IE
    cv
    23:30
    místopořadsekce
    Klub kultury Ulice barbarů
    Rue barbare
    Gilles Béhat
    Francie / 1984 / 107'
    FN
    cv
    Letní kino Masarykovo náměstí Kopytem sem, kopytem tam
    Věra Chytilová
    ČSSR / 1988 / 129'
    PM
    cv
    Letní kino Smetanovy sady Persepolis
    Vincent Paronnaud, Marjane Satrapi
    Francie / 2007 / 96'
    FK
    cv
    Reduta Dědicové
    Die Siebtelbauern
    Stefan Ruzowitzky
    Rakousko / 1998 / 95'
    hosté: Olaf Möller
    FR
    cv
    23:59
    místopořadsekce
    Hvězda Hluboké hrdlo
    Deep Throat
    Gerard Damiano
    USA / 1972 / 61'
    PF
    cv
    Mír DJ Fool & Mr. ISM & MC JahDone
    DP
    party

    zpět nahoru domů
    Všechna práva vyhrazena / © 2008 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

    Fotogalerie

    Vyhledat na webu


    Zprávy České televize

    + Zprávy z LFŠ 1 (25.7.)
    + Zprávy z LFŠ 2 (26.7.)
    + Zprávy z LFŠ 3 (27.7.)
    + Zprávy z LFŠ 4 (28.7.)
    + Zprávy z LFŠ 5 (29.7.)
    + Zprávy z LFŠ 6 (30.7.)
    + Zprávy z LFŠ 7 (31.7.)
    + Zprávy z LFŠ 8 (1.8.)
    + Zprávy z LFŠ 9 (2.8.)

    Ohlasy na letošní ročník

    Ohlasy na 35. Letní filmovou školu Uherské Hradiště

    Znělka festivalu

     

    Zajímavé odkazy

    AČFK
    ASFK

    Kino Hvězda
    Národní filmový archiv
    Slovenský filmový ústav
    Europa Cinemas

    Mgr.Jaroslav Kocinec LL.M.

    LFŠ na Facebooku
    LFŠ event na Facebooku


    Table 'acfkcz.lfs09_cntua' doesn't exist